Uždek solidarumo laužą – apgink Lietuvos gyvulių bandas!

Kviečiame visus rugsėjo 17 d. 19:30 val. drauge su kolegomis visoje Europoje saugoti savo gyvulius nuo plėšikų vilkų! Kieme ar ganyklose uždekime solidarumo laužą, norėdami atkreipti dėmesį į tai, kad vilkų elgesys pasikeitęs ir yra didelė problema tiek Lietuvoje, tiek Europoje.

Mūsų pagrindinė žinia yra ta, kad Lietuvos gyvulininkystė turi didelį potencialą, kad Lietuvai reikia vidaus maisto gamybos ir kad tiek jai, tiek biologinei įvairovei gresia pavojus, jei dėl plėšrūnų padėties negalėsime vykdyti gyvulininkystės.

Nedvejodami kreipkitės pagalbos į draugus bei pažįstamus ir visi kartu padarykime tai malonia veikla. Nesivaržykite kūrenti ugnį ar kepsninę, tai yra simbolis, kuris Europoje naudojamas plėšrūnų budėjimuose daug metų. Kas galite organizuokitės kaimo bendruomenėse, galbūt ir žiniasklaida susidomės ir paskleis šią žinią plačiau.

Kviečiame FB puslapyje visus gyvulių augintojus ir tuos, kurie palaikys šią akciją paskelbti nuotraukas (video) ir (arba) trumpus komentarus, kad dalyvaujate akcijoje ir jums rūpi šalies gyvulininkystė.

Šis FB renginio puslapis nėra skirtas diskusijoms apie plėšrūnus ar panašiai, tai tik būdas parodyti jūsų dalyvavimą renginyje. Visi įrašai, pažeidžiantys svetainės taisykles, bus ištrinti. Kol neprasidės renginys įrašai nebus tvirtinami.
Jei turite klausimų susisiekite su Gintare Kisieliene.
Tel. +370 615 22433
El. paštas info@aviuaugintojai.ltParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *